Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Evet beyler herkes toplansın biraz tartışıp bilgilenelim eğlenelim.

Selam beyler uzun zamandır yoktum çünkü burada kadın tavlayamayan ergenlerin boş atıp tuttugunu düşünüyordum kitleyi baya kaliteli insanlar oluşturmaya başlamış tekrar bir yazı yazmak istedim şimdi değinmek istedigim bir kendini geliştirme yüksek değer erkek furyası almış başını gidiyor tamam yavrum kendin için yap daha güçlü daha statülü bir erkek olmak için hayat sikişten ibaret degil ama kadın dedigin varlık hipergami üzerine kurulu hipergami bir duygu duygu anlık hissedilir yani diyelim 20 senelik evlisin çok fedakarlık yaptın bobregini verdin cart curt eğer sen hala mevcut alfa degilsen hatununun zihninde geçmişte yaptıgın hiç bir yarragımın inan ki önemi bile yok bu tarz bir anlık şimdilik çizeyim ben kafanızda travma yaşayan çok sevdigi kız nedengidip o piçe baktıda bana degil diyen sevgilim beni aldattı diyip red pille tanışan siz gencinden tut yaşını başını almış erkeklere kadar bu felsefeyle tanışmanızın tek nedeni o spesifik kadının sizin kalbinizi kırması oneitis muhabbeti geçenlerde bir aldatılma olayı çıktı bir milyoner adam var talk showcu bilenler vardır unuttum şimdi siyahi çok başarılı bir adam karısı bunu özel bodyguardı ve şefiyle aldatıyor niye aldattı adam milyoner her istedigi önünde adam eminimki çok seviyordur bunu (terkedilmesinin sebebi mgsmadgmsd) tabi kötü bir şey degil sevmek tabiki ama biliyorsunuz işte hipergami şüphesi varolma korkusu falaaan filan niye aldattıgını ben söyliyim size heyecan yaşamak için aldattı daha tehlikeli azdırıcı ve daha kaliteli bir sperm alabilecegini düşündügü için aldattı yani öyle bir konu ki aldadtıldınız kız size bakmadı diye sakın zırlamayın bu öyle bir varlık ki çok iyi kazanan saygılı evine baglı harbidende maskülen bir adam bulur ama kendine it gibi davranan iyi siken heyecan yaşatan ve onu cezalandıran ipsiz sapsız bir g*t oglanı için ilk yakalanmacagını düşündügü fırsatta aldatır tabi bu aldatmanın gerçekleşmesi riske degecekse ve gerçekten işin içinden sıyrılabilecekse eger yakalanırsa (aldatan kadını yakalayan varsa gelsin evimi üstüne yapıcam çok zor ) çocuklugumda şöyle oldu benim en sedigim renk pembe bana pembe bardak almadın işte ilgilenmedin lan ****** adam agzının içine bakıyor tüm paranı ödüyor iyide sikiyor çünkü sen beta sevmedigin için yatakta sadece ölü ceset gibi uzanıyorsun :DD red pill rage girdigimi düşününenleriniz varsada ben allah degilim doğayı ben yaratmadım ben bir bireyim ve tabikide kızgınlık duyabiliyorum olgun olun kadınlara kızmayın diyen red pillci abişler hatunları onları aldattıgı zamanda şey der herhalde bebegim ben sana kızmıyorum ya hipergamini yaşıyorsun benden iyisiyle çiftleş tabiki çocugun daha güçlü olsun :D Yapılması gereken terketmek pozitif alfa birden ghostlar toxic alfa hakaret edip döver ya da öldürür beta aşagılamaz kndini aşagılar neden bana böyle yaptın şunu yaptım şyöel sevdim o adam piçin teki sefilin teki onu mu benden üstün gördün diye maal anlatır ya öldürür ya intihar eder bu camiayı yedim ben bana inanın ben anlattıgım her şey dibine kadar dogru bazen ben bile dehşete düşüyorum neden bu kadar adaletsizbir yerdeyiz diye they call me alpha buraya gel çok şey kazanacaksın skeptico babanın enstanteleri gibi yazılar bu işin en başı temeli ama pek net açıklanamayan yazılardı herkes buraya doluşsun karanlık gerçekleri konuşalım ben dark triad psikopat oldum kızları sikiyom yeaaa tarzı boş yapanlardan degilim bu iş çok karanlık ve mantıksız iş ilişkiler ve cinsellige gelince.

adminler benim konularımı niye onaylamıyonuz ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8